Avaleht Hingele ON AEG VALIDA ENNAST I Teadlikkusefestival festival “Vali ennast” toimub juulis Vihula mõisas
ON AEG VALIDA ENNAST I Teadlikkusefestival festival “Vali ennast” toimub juulis Vihula mõisas

ON AEG VALIDA ENNAST I Teadlikkusefestival festival “Vali ennast” toimub juulis Vihula mõisas

Teistkordseks 17. juulil toimuvaks “Vali ennast” festivaliks on valitud Eestimaa üks ilusaim mõis, Vihula mõis, kus osalejad saavad end tunda täielike kuningate või kuningannadena.

Kuidas olla kingitus kogu maailmale? Vali ennast!

„Tere tulemast valima iseennast! Tere tulemast oma elu viimasesse päeva, nagu see senini on olnud, sest nüüd saad midagi täiesti teistsugust, terve tänase päeva on sul võimalus valida iseennast, kui sa seda kunagi varem veel teinud ei ole. Kui sa hakkad valima rohkem iseennast ja hakkad siin maailmas rohkem olema iseendana, siis sa oled panus tulevikule, mis muudab tulevikku,“ tutvustab korraldaja Kaidi Karilaid festivali, kus motiveerivad esinejad on märganud, et pärast seda, kui nad on hakanud enda pärast elama, ei loo see muutusi ainult nende enda jaoks, vaid kogu maailma jaoks. Valides iseennast saab Kaidi sõnul luua endale teistsugune elu ja tulevik, kus oled kingitus kogu maailmale.

„Kuidas hakata rohkem olema kingitus? Hakka ennast vastu võtma. Sa pole lihtsalt leidnud võimalust kingitusena siia maale välja astuda. Mis sind takistab olla see kingitus? Mis sind takistab ennast valida ja ennast vastu võtta? Mis siis, kui see, mis on sind takistanud, on see, mis on olnud meie välises maailmas?“ küsib ta.

Edulood eelmiselt festivalilt puudutasid kuulajaid

Eelmisel, 5. jaanuaril toimunud “Vali ennast” festivalil rääkisid oma edulood Sass Henno, Carmen Pritson, Lea Dali Lion, Riina Raudsik, William Koval, Kaidi Karilaid ja Jana Sandberg.

Kirjanik Sass Henno rääkis seksuaalvägivallast, puudutades ka isiklikke kogemusi ja nägemusi sellest teemast.

Carmen Pritson kõneles sellest, kuidas ta täitis algul teiste inimeste soove, näiteks ema ja isa omi. Tal õnnestus tegema hakata saadet „Oled jätnud jälje”, kuid ka see lõpetati. Pritson avaldas, mis siis sai ja kuidas ta sellest välja tuli.

Jana Sandberg rääkis, kuidas ta kunagi vale elustiili tõttu langes lausa koomasse ja tema tema tervis oli täiesti nullis valede valikute pärast, kuid välja on võimalik tulla absoluutselt kõigest.

Hinnatud tervisespetsialist dr Raudsik keskendus väga põhjalikult ja kaasakiskuvalt terviseteemadele. Ta rääkis muu hulgas ainevahetuse ja puhta joogivee olulisusest, erinevatest tervisehädadest, hormoonidest, emotsioonidest, stressist ja haiguste põhjustest.

Lisainfot festivali kohta leiab SIIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga