Avaleht Sündmused MUUDA ENDA SUHTED PAREMAKS I Koolitus üksikutele
MUUDA ENDA SUHTED PAREMAKS I Koolitus üksikutele

MUUDA ENDA SUHTED PAREMAKS I Koolitus üksikutele

Within My Reach – minu käeulatuses on PREP-programm isikisikutele. Programmi loojad on sageli kuulnud koolitusel osalenute käest, et nad sooviks, et oleksid seda kõike teadlane enne oma suhtega alustamist, kuna koolitus on nende sõnul andnud paarisuhtele senisest hoopis teistsuguse perspektiivi.

Sageli osalevad koolitusel need, kes on suhtes haiget saanud, lahku minemas või lahku läinud. Aga ka need, kes soovivad nüüd proovida oma uue suhte alguses teistmoodi… ja ka need, kes tahavad olla paremini valmistunud oma tulevikusuhteks.

Within My Reach on oskustepõhine interaktiivne koolitusprogramm üksikisikutele. See annab konkreetseid oskuseid ja uusi vaatenurki sügavamat rahulolu pakkuva ning emotsionaalselt rikastava lähisuhteni jõudmiseks. Programm toetab osalejat iseenda paremal mõistmisel, teadliku armastuse mõtestamisel ning saadud oskuste ja kogemuste baasil isiklike otsuste ja valikute tegemisel.

Within My Reach hõlmab nii üksikisikut kui kogu gruppi, toetades käsitletavate teemade kohaldamist isikliku eluga. Programmi kestvus 15 tundi.

Within My Reach aitab osalejat:

Suhtlemise ohumärgide asendamisel respekti ja lugupidamist väljendavate suhtlemisoskustega; hoiatavate negatiivsete suhtemustrite märkamisel ja teadvustamisel; stressiga paremal toimetulekul ning selle negatiivse mõju vähendamisel lähisuhtele; isiklike vajaduste ja ootuste uurimisel ning nende rolli mõistmisel oma otsustusprotsessides; armumisprotsessi tekkepõhjuste mõistmisel ning sellest lähtuval targal navigeerimisel naudingu ja läbitunnetatud otsustuste vahel oma isiklikes suhetes; pühendumise olulisuse teadvustamisel püsiva ja õnneliku paarisuhteni jõudmiseks; andestamise ja truudusetuse käsitlemisel ebatervesse paarisuhtesse sattumise vältimiseks; kasuvanemlusega või kärgperede loomisega kaasnevate väljakutsete ja võimaluste nägemisel.

II koolitusgrupp toimub:

R 01.08 kell 18.00 – 21.00

L 02.08 kell 10.00 – 18.00

P 03.08 kell 10.00 – 18.00

Koolitus toimub Tallinna Raseduskriisikeskuse ruumides Sõpruse pst 151 (Peugeot’ keskuse II korrus)

Koolitajad: Kaia Kapsta ja Ena Soodla

Grupi suurus kuni 18 inimest

Maksumus osalejale: 30 EUR

Registreeru koolitusele SIIT!

 

 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga