Avaleht Inspireeriv MOTIVATSIOONIVIDEO! Ärimees ja motivatsioonikõneleja Dan Lok: hakka tegutsema!
MOTIVATSIOONIVIDEO! Ärimees ja motivatsioonikõneleja Dan Lok: hakka tegutsema!

MOTIVATSIOONIVIDEO! Ärimees ja motivatsioonikõneleja Dan Lok: hakka tegutsema!

Inimese keskmine eluiga on 75 eluaastat. Kolmandik elust möödub magades, kolmandik televiisorit ja filme vaadates, pidutsedes, reisides, perega aega veetes, videomänge mängides, tööl suheldes, poes käies, arveid makstes, ummikus või järjekorras oodates, muru niites, kodu koristades, pesu pestes.

„25 aastat on järel! Esimesed 18 eluaastat sa kasvad üles. Sa õpid rääkima, kõndima, sööma ja jooksma. Sa oled täielikult seotud oma vanematega ja käid koolis, kuna ei oska mõelda endale ega tea, kuidas olla sina ise. See tähendab, et sul on umbes seitse aastat, et oma unistused ellu viia,” ütleb ärimees ja motivatsioonikõneleja Dan Lok.

„Kui sul on töö, töötad sa enamasti kellegi teise heaks selle asemel, et enda unistust ehitada. Elu on liiga lühike, et kulutada see inimestele, kes ei aita sul tõusta ega inspireeri sind! Elu on liiga lühike selleks, et elada kellegi teise unistuses. Elu on liiga lühike, et oodata. Elu on liiga lühike, et mitte riskida. Elu on liiga lühike, et ärgata kahetsedes. Leia endas soov saavutada edu ja vabadus! Kui soovid elada elu oma reeglite järgi, hakka tegutsema!” teab Dan.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga