Avaleht Inspireeriv MINU ELU KUTSE I Homme on kõigil võimalus osaleda Eesti läbi aegade suurimal virtuaalsel raamatuesitlusel “Minu elu kutse”
MINU ELU KUTSE I Homme on kõigil võimalus osaleda Eesti läbi aegade suurimal virtuaalsel raamatuesitlusel “Minu elu kutse”

MINU ELU KUTSE I Homme on kõigil võimalus osaleda Eesti läbi aegade suurimal virtuaalsel raamatuesitlusel “Minu elu kutse”

Edu Akadeemia juhi ja koolitaja Roland Tokko ja inspiratsioonikoolitaja Harald Lepiski sulest ilmunud “Minu elu kutse” raamatuesitlus oli plaanis teha Apollo raamatupoes, ent eriolukorra tõttu ei saanud seda teha. “Igas kriisis on võimalus ja igale olukorrale on lahendus!” on autorite moto, mida nad soovivad edasi anda ka oma raamatus. Nii toimub esmakordselt Apollo ja Edu Akadeemia koostöös virtuaalne raamatuesitlus, millest on kõik oodatud osa saama.

14. aprillil kell 19.00 astuvad esitlusel üles Roland Tokko, Harald Lepisk, Tiina Saar-Veelmaa, Epp Kärsin ja üllatuskülaline. See on show-õhtu, kus raamatu esinejad annavad endast parima, et saada eestlaste silmad taas särama.
“Eesmärk on teha Eesti läbi aegade suurim raamatuesitlus, sest virtuaalselt ei ole ruumil piire, mis on füüsilisel asukohal,” näevad autorid selles harukordset võimalust.

Esitlus toimub väga erilisel moel

Contactless on virtuaalsündmuse lahendus, mis on disainitud koostöös oma ala spetsialistidega. “Teame, kui oluline on isiklik suhtlus ning Contactless lahendusega ühendame COVID-19 ohutu ja turvalise virtuaalsündmuse inimliku puudutusega interaktiivses veebikeskkonnas,” ütleb virtuaalkohtumiste eestvedaja Lehari Kaustel.

Contactless on loodud keerukateks ja eritasandilisteks virtuaalkohtumiseks, kus osalevad erinevad sidusrühmad. Füüsiliselt asub virtuaalstuudio Kultuurikatlas, kus on ülesseatud lava koos kogu vajaliku tehnikaga ning üritust koordineerib lavalt moderaator. Osalejad ja esinejad võivad ühineda üle maailma videosilla vahendusel. “Ootame publikuks eestlasi üle kogu maailma. Kindlasti on ka antud lahendus soodsam kui ürituse reaalajas korraldamine, juba transpordi, toidu ja majutuse kokkuhoiu tõttu. Nii et tegemist on lisaks muuga ka rohelise raamatuesitlusega,” sõnab Kaustel.

Lase end inspireerida ja leia enda elu kutse

Meil on täna suurepärane võimalus vaadata enda sisse ja mõelda, kas tegevused, mida me igapäevaselt teeme, on meile tähendusrikkad? Ehk on just praegu õige aeg teha kirehooldust ja ümber vaadata see, mis on meie tõeline kirg ja mida meid on siia ellu kutsutud tegema.

“Eriolukorra tõttu on juba tuhandeid inimesi koondatud ning kuna ettevõtted on ettevaatlikud, siis uusi tööpakkumisi tekib juurde vähem. See tähendab, et praegu on mõistlik puhata ja hakata valmistuma järgmiseks kasvuks. Leida üles oma tugevused ja luua uus nägemus tulevikuks. “Minu elu kutse” raamat on selles hetkes õige abivahend, et vaadata enda sisse, taastada lootus parema tuleviku nimel ning astuda kohe tegutsema,” räägib autor Harald Lepisk.

Mis raamatuesitlusel toimub?

  • Kingitakse live’s osalejate vahel ära autogrammi ja pühendusega raamatuid
  • Intervjuu raamatu autoritega
  • Külalisesinejad Epp Kärsin ja Tiina Saar-Veelmaa + üllatusesineja
  • Võimalus soetada raamatu autorite allkirjadega raamat + boonus
  • Jagatakse praktilisi nõuandeid, kuidas tänases olukorras oma elu kutset leida ja rakendada

See on aeg ja võimalus ennast taasleida – saada leida juurde indu ja jaksu elu ohjad enda kätte tagasi haarata!

Registreeru virtuaalsele raamatuesitlusele ja rekordikatsele SIIN!

Kas raamatule autogrammi ka saab? Ikka saab! Vaata, kuidas raamatu autorid seda karantiinitingimustes teevad! 

Lahendus sünnib koostöös Royal Experience’i, Eventechi, Miltton New Nordicsi, Minu Rada TV, Valge Klaari ja Kultuurikatlaga.  

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga