Avaleht Sündmused Mida tehakse alkoholivabadel tantsupidudel?
Mida tehakse alkoholivabadel tantsupidudel?

Mida tehakse alkoholivabadel tantsupidudel?

Ekstaasi alkoholivabade tantsupidude korraldaja Keijo Tismus ehk Deejay K.O selgitab, et Ekstaasil kogetakse midagi maagilist, mis taastab ühenduse ja loob kontakti iseendaga. Tantsupidu laseb tähistada rõõmu ja elu ning hoida süda avatuma.

Tantsupidu laseb tähistada rõõmu ja elu ning hoida süda avatuma.

Keijo Tismus. Foto: Karen Härms

Tee head ja hea liigub ka sinu suunas!

Keijo püüab oma elus tegutseda südame järgi ja soovitab seda teistelegi. Nii teeb ta tööd, mida tõeliselt naudib. Näha saalis rõõmsaid nägusid on tema jaoks puhas rõõm. Ta soovib inimesteni tuua teadlikkust läbi alkovabade sündmuste.

Kõigis oma tegudes elab ta mantra järgi – kõik, mida sa teed, tuleb sulle tagasi. Nii et tee head ja kõik hea liigub ka sinu suunas.

Tee head ja kõik hea liigub ka sinu suunas.

Keijo Tismus. Foto: Karen Härms

Mida Ekstaasil tehakse?

Rännakut alustatakse kakaotseremooniaga, mille läbi õnnistatakse ennast ja enda olemust. Keijo selgitab, et kakao toetab ja avab südant ning aitab algolemusel paremini välja tulla.

Foto: Erakogu

Tseremoniaalne kakao joodud, liigutakse edasi ekstaatilisele tantsule. Keijo sõnab, et ekstaatiline tants aitab tuua su sisse positiivseid emotsioone. Tants viib sind rännakule, mille sihtpunktiks on su enda süda.

Õhtu lõpetuseks toimub maanduseks helirännak. See viib täielikku lõdvestusse, kus meel saab rahuneda ja keha puhata. Siis saab integreeruda kõik see, mis sel õhtul endas avatud sai.

Tants viib sind rännakule, mille sihtpunktiks on su enda süda.

  • 17. detsembril toimub Adilas aastalõpu suur tantsu- ja muusikarännak Ekstaas Adilas. Korraldajate sõnul on seekord üritus jõulukuiselt maagiahõnguline ning nad ootavad kõiki kogema kohalolu, rõõmu, sära ja imesid täis tantsu- ja muusikarännakut, mis seekord leiab aset maalilises Adilas.