Avaleht Jooga Looduslaager ootab lapsi ökokeskkonnaga tutvust tegema
Looduslaager ootab lapsi ökokeskkonnaga tutvust tegema

Looduslaager ootab lapsi ökokeskkonnaga tutvust tegema

Üks lahe looduslaager kutsub kõiki 7+ lapsi haldjate ja nõidusliku ökokeskkonnaga tutvust tegema.

Laager toimub 13.-14. juunini Tallinnast 30 kilomeetri kaugusel Naagel ööbimisega šamaanitelgis. Maitsev ja kosutav toit sisaldab värsket ja Eestimaist toorainet.

Laager toimub looduses erinevaid iidseid pärimuslikke ja kaasaegseid tegevusi läbi mängides, kogedes, kuulates, vaadates, uurides ja tunnetades.

Loomulikult on sealne Päikesekuma looduskeskkond juba omaette vaatamisväärsus. Iga puuke kõneleb… ja Võluvärav viib läbi metsaroheluse lookleval teel majani, kus elavad imeline eestlasest šamaanitar Mae Sotantar ja helimeister Jarmo Lõhmussaar, kes lahkelt nendel päevadel on valmis võõrustama.

„Julgete laagrissetulijatega õpime meisterdama “Väikeste indiaanlaste higitelki”, kus “Kotkamunade pesa” juures täname üheskoos Maaema haldjariiki, austame Vetevaime, Päikese kuldset kuningriiki, laulame tuulele hea sõnaga ja peseme end taimeveega puhtaks. Selleks, et hingeke oleks hoitud, meel rõõmus ja keha reibas, õpime kung fu-kunsti ja painutame lastejoogaga talvel tundides istutud seljad sirgemaks,“ lubavad korraldajad.

Peredele on iga järgmise lapse pealt soodustus.