Avaleht Inspireeriv Läbi kaotuse õnnelikuks!
Läbi kaotuse õnnelikuks!

Läbi kaotuse õnnelikuks!

5. juunil toimub Tao Keskuses Margus Aru loeng “Läbi kaotuse õnnelikuks”.

Loengul kõneleb elukunstnik Margus Aru, miks ja kuidas on kaotus ukseks võitudele ja tõelisele õnnele, kui oskad selle ukse vaid avada.

Kas oled kogenud päeva lõpus, et oled väsinud, tüdinud ja õnnetu, isegi kui oled ajanud oma arvates südameasja?

Kas oled kogenud sügavat pettumust peale töökoha kaotamist või lausa läbinud pankroti, kaotades kogu oma pühendumise viljad?

Kas oled kogenud kurbust või lausa viha peale sulle kalli asja või vara kaotamist?

Kas oled kogenud usu kaotamist endasse, kui tulemused tehtud panusele ei vastanud sinu või kellegi teise ootustele?

Kas oled tundnud usalduse kaotusevalu sõbra käitumise tõttu?

Kas oled tundnud hingevalu, kui sind pole märgatud ja armastatud, isegi kui sina oled oma arvates armastanud ja endast parima andnud?

Kas oled kogenud elumõtte kaotamist või lausa selle puudumist?

Kas oled kogenud väiksemaid meelerahukaotusi igapäevategemistes või pereringis?

„Hei!!! Sa ei ole üksi. Kaotusevalu on inimkogemuse väärtuslik osa, kui sellest teadlikult õppida. Ja mul on sulle hea uudis. Iga näiline kaotus peidab endas võitu, kui oskad selle vaid üles leida. Seda isegi kõige valusamatel juhtudel,“ ütleb Margus.

Margus Aru eneseleidmise teekond algas 1997. aastal, peale esimest suurt kaotust: iseenda kaotamist elupõletamiskarusselli.

Täna võib Margust nimetada valgustööliseks, seda nii tervendajana, kirjanikuna, muusikuna kui ka filmitegijana. Margus on rajanud tema unistuste Püramiidiküla, selle pankroti ja meediakära saatel kaotanud, et seda nüüd targemana lõpuni ehitada. Vaimse praktikuna praktiseerib ja õpetab Margus vabastavat hingamist, meditatsiooni, sütelkõndi ja valguskeha aktiveerimist.

Margus on kirjutanud romaani “Nora”, lavastanud mitmeid lühifilme, millest ühe Los Angeleses koos Hollywoodi näitleja Doug Hutchisoniga. Samuti on Margus kirjutanud kolm filmikäsikirja, eesmärgiga need Hollywoodi kaudu maailma kinoekraanidele tuua. Margus on jooksnud kaks maratoni, ühe Ateenas ja teise 4300 meetri kõrgusel Tiibetis.

Marguse missioon loomingulise inimesena on äratada inimesi nende tõelisele olemusele, õnnele ja potentsiaalile oma laulude ja filmidega ning neile toimivaid vaimse puhastumise tehnikaid õpetades. Margus on enda kogemuse tõttu veendunud, et inimene on võimeline saavutama hingevabaduse ning tõelise rahulolu ja püsiva õnne. Tema juhtmõtteks on: “Tunne ennast ja tee, mida sa armastad!”