Avaleht Sündmused Kuidas õppida intuitiivset tunnetamist?
Kuidas õppida intuitiivset tunnetamist?

Kuidas õppida intuitiivset tunnetamist?

Teresa MängelMe elame ajastul, kus inimesed ei taha enam endist viisi elada ja paljud on hakanud otsima rahulolutunnet ehk siis vastuseid neile küsimustele, mis puudutavad nii meie sisemaailma kui ka meie ümber toimuvat, mida me visuaalselt ei näe, aga mis meid kas häirib või meil kergemini elada aitab.

Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia doktorikraadi omandanud Teresa Mängel korraldab Taevas ja Maa keskuses kursuseid inimestele, kes tahaksid arendada oma intuitiivset tajumist, energiate tunnetamist ja sisetunde lugemist, kes tahavad oma igapäevatoimetusi voolavamaks ja sujuvamaks muuta, et elu täiel rinnal nautida.

Eelarvamustest ja egost vabaks 

“Tunnetamine ilma piiranguteta, eelarvamusteta ja ego sekkumiseta, ilma kibestumise ja vihkamiseta, selge ja tasakaalus pilt sinust endast, sinu elust ja sellest, kuidas maailm toimib…. seda teadmist on läbi aegade kutsutud “selgeltnägemiseks”. Tegelikult me ei õpi midagi uut, vaid äratame ellu meie sisemise väe ja teadmised. Tuletame meelde, kuidas ennast armastada, usaldada ja enda sees olevat väge oma kvaliteetse elu saavutamiseks parimal moel kasutada,” ütleb kursuste tutvustus.

teresa-mangel3

Mis asi on intuitiivne tunnetamine?

Teresa Mängeli sõnul on intuitiivne tunnetamine on informatsiooni saamine ühisest infoväljast läbi inimese enda tunnetuse ja taju: seda suudab inimene, kelle hinge, keha ja vaimu koostöö on sujuv, ego on kontrolli all, meeled on puhtad eelarvamustest ning sõltumatud. Ta oskab Universumi info kätte saada läbi enda keha ja meelte ning selle edastada ilma moonutuseta.
“Tegelikult võib kindlalt öelda, et me kõik oleme suutelised sel moel tunnetama. Kõik võime läbi oma keha saada informatsiooni, selle ära tunda, lahti selgitada ja enda hüvanguks kasutada. Küll aga suudame vastu võtta vaid niipalju, kui keha puhtus võimaldab ning tõlgendada vaid seda infot, millesse suudame erapooletult suhtuda. Edastada saame pädevat infot vaid siis, kui hoiame ego kontrolli all, meil pole eelarvamusi ja me ei hinda, vaid vaatleme. Sellise seisundi saavutamine võib aga natuke ega võtta, sest see vajab sügavat oma sisemaailma mõistmist,” lisab kursuse juhendaja.

teresa-mangel4

Kas oma sisetunnetuste kuulamist ja äratundmist on võimalik õppida?

Teresa sõnul on vaja vaid soovi, kannatust ja aega. Mõnele on antud rohkem, mõnele vähem; mõni õpib kiiremini, mõni aeglasemalt ja mõni ei taha üldse õppida. Kursustel ei õpita midagi üleloomulikku, vaid seda, kuidas infot oma kehas vastu võtta ja tõlgendada.

“Me oleme kõik võrdsed, tunneme ja tajume ühtemoodi, kuuleme ja näeme. Meid eraldab vaid suhtumine iseendasse, usaldamine, aktsepteerimine ja meile kalliks saanud ego,” lisab koolitaja.

Mida kursustel õpitakse ja kuidas?

Kõigepealt Universumi ja infovälja reegleid ning seadusi, selgitab Teresa. “Nii nagu siin planeedil Maa, kui ületad kiirust, saad trahvi; varastad või tapad, lähed vangi jne., nii on ka Universumis — kui rikud seadust, saad karistada. Küll aga on siin füüsilises maailmas lihtsam. Kui rikud rangelt reegleid ja vanglasse satud, siis sinu toidu ja puhtad linad maksab maksumaksja. Universumis aga maksumaksjaid pole. Kogu karistuse kannad ise ja kangema karistuse puhul jagub seda ka sinu lähedastele ja perele,” selgitab Teresa.

Õpitakse ennast väärtustama 

Olulise osana õpitakse kursusel iseenda “korda tegemist”. Kursustel õpitakse koos lihtsaid ja läbi aegade sissetöötatud tehnikaid, et just oma tunnetust, nägemist, tajumist ja teadvust lihvida, esile tuua, usaldada ja tunnistada. Õpitakse  ennast väärtustama, aksepteerima ja tunnustama. “Kui teame maailma toimimise ja eksisteerimise lugu, siis teame, kuidas see töötab, mõistame seda ning suudame parandada ning muuta. Ja nii see tasapisi tulebki – tunnetamine, tajumine, mõistmine ja nägemine – see, mida me vahel ka selgeltnägemiseks kutsume. Oma intuitiivset tunnetust arendades näeme maailma eelarvamusteta, ilma ego sekkumiseta, ilma prahi ja mürata, mis meie elusid varjutab, sest emotsioonid on kontrolli all,” lisab koolitaja.

Kõik kursuse astmed sisaldavad hulgaliselt laialtkasutatavaid energeetilisi kanaleid, pühitsusi, harjutusi ja täiendavat kodus harjutamist. Kursus ei tee kellestki selgeltnägijat, vaid annab infot ja juhiseid, kuidas iseendaga töötada ja oma maailma heledamaks muuta.

Kursuse juhendaja on Teresa Mängel, kes on lõpetanud Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia, kus ta on saanud doktorikraadi. Tal on koolitamiseks spetsiaalsed täiendväljaõpped ja pühitsused Akadeemia õppejõudude poolt.

Rohkem infot leiab Taevas ja Maa keskuse kodulehelt!

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga