Avaleht Lugemist Kuidas öelda jah, kui teie keha ütleb ei
Kuidas öelda jah, kui teie keha ütleb ei

Kuidas öelda jah, kui teie keha ütleb ei

Kuidas öelda jah, kui teie keha ütleb eiAvastage raamatu “Kuidas öelda jah, kui teie keha ütleb ei” abil lohutuskiir elu kõige raskemates tervisehäiretes.

Ühel eluhetkel tabab enamikku meist mingisugune tervisehäire. Olgu see krooniline seljavalu, reumatoidartriidist põhjustatud jäikus ja valu või mõni tõsisem haigus, vananedes lakkab meie keha sageli tegemast seda, mida varem kergusega tegi.

Raamatus uuritakse, kuidas inimesed tervisehäire ajal muserdatuks muutuvad ega suuda sageli enesega hakkama saada. Käsitletakse sisetööle keskendumise tähtsust lisaks meditsiinilisele ravile, osutades, et mentaalsel dieedil, millega oma vaimu toidame, on meie füüsilisele heaolule sügav mõju. Jampolsky jutustab oma isiklikest tervisehäiretest, alates noormeheeas mitu kuud lahases veetmisest, kuni autoimmuunhaiguse tõttu kurdiks jäämiseni. Ta näitab, kuidas oma tervise kohta käivate mõtete ja uskumuste muutmine on võti füüsilise heaolu juurde.

Raamat sisaldab meditatsioone ja harjutusi, arendamaks avatuse ja tervenemise hoiakut, ükskõik milliste füüsiliste ja emotsionaalsete väljakutsetega meil tegemist poleks.

Allikas: Ersen 

Kommentaarid