Avaleht Sündmused JÄRGMISEL NÄDALAL EESTIS! Legendaarne Veet Mano tuleb taas ihu-ja hingehädasid ravitsema
JÄRGMISEL NÄDALAL EESTIS! Legendaarne Veet Mano tuleb taas ihu-ja hingehädasid ravitsema

JÄRGMISEL NÄDALAL EESTIS! Legendaarne Veet Mano tuleb taas ihu-ja hingehädasid ravitsema

Veet-Mano3Novembris on paljusid juba aidanud tervendaja Veet Mano taas Eestis, tema tervendavad seminarid ja individuaalseansid toimuvad viies linnas: Tallinnas, Pärnus, Viljandis, Põltsamaal ja esmakordselt ka Võrus.

Veet Mano on juba üle 10 aasta aidanud inimesi, kes vaevlevad selja-ja kaelavalude käes. Ta on välja töötanud ainulaadsed ja väga efektiivsed tehnikad ala-ja ülaselja ning kaelavalude raviks. Paljud inimesed on tänu nendele tehnikatele pääsenud operatsioonidest ning vabanenud migreenidest, mis on tihtipeale tingitud kaelaprobleemidest. See on hea võimalus inimestel, kes soovivad vabaneda selja-või kaelavaludest, täiendada ennast professionaalselt või õppida neid tehnikaid, et aidata oma lähedasi või sõpru.

Veet Mano tervendaval seminaril tegeletakse nii vaimse kui füüsilise tervisega. Õpitakse tehnikaid, et taastada tasakaalu kehas, mõistuses ja emotsioonides. Võimalik on võtta ka individuaalseansse.

Grupis “Kaela ja seljavaludest vabaks” saab kaasa lüüa 2. novembril Tallinnas kell 18-21 aadressil Pargi 35 ning 6. novembril samuti kell 18-21Põltsamaa Ühisgümnaasiumis. Energiseminarid on 3. novembril Tallinnas Pargi 35, 4. novembril kell 19-22 Pärnu Kaunite Kunstide majas ning 5. novembril kell 18-21 Viljandis Peetrimõisa Villas. Esmakordselt teeb legendaarne ravitseja terviseseminari ka Võru Paevakeskuses aadressil Lembitu 2 ning see toimub 7. novembril kell 14-17.

Sul on võimalus saada positiivne energialaeng terveks aastaks, mis ei lase ka kõige hallimal päeval naeratust suult pühkida!

Lisainfot leiab SIIT!

Veet-Mano1

Jüri Kukk

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga