Avaleht Hingele HEA ELU ENESEARENGUFESTIVAL I Merit Raju selgitab, mis on kolm põhiteemat, mis on elu vundamendiks
HEA ELU ENESEARENGUFESTIVAL I Merit Raju selgitab, mis on kolm põhiteemat, mis on elu vundamendiks

HEA ELU ENESEARENGUFESTIVAL I Merit Raju selgitab, mis on kolm põhiteemat, mis on elu vundamendiks

Sel laupäeval toimuva Hea Elu enesearengufestivali üks korraldajatest Merit Raju räägib, et elu vundamendiks on kolm põhiteemat: töine eneseteostus, tervis ja suhted, millele just nimelt festivalil keskendutakse. 12 tunni jooksul on 12 esinejat, kus saab omandada häid ideid inspireerivatelt esinejatelt ja end nendel teemadel arendada.

“Viimased 10 aastat olen Haapsalus käinud ühel põhjusel – linnusehoovis Joogafestivalil. Sel aastal toimub hoopis Hea Elu enesearengufestival, kus saab inspireerivatelt esinejatelt teada uusi nippe. Saab kohtuda inimestega, kes tunnevad ka huvi enesearengu vastu – oma elu, suve, nädalavahetuste, raha, elu kvaliteetseks elamisest. Mul on hea meel, kui valid siin meiega kohtuda, sest see on üks kõige erilisemaid sündmusi sel suvel, kus on kvaliteetne sisend meie kõigile meeltele” ütleb Merit.

Enesearengufestivalil esinevad:

Epp Kärsin – tingimusteta armastuse maaletooja, naudingute koolitaja, kes räägib festivalil teadlikust seksuaalsusest.

Vishen Lakhiani – Mindvalley asutaja ja tegevjuht ning kahe raamatu autor: “Erakordse elu kood” ning “The Buddha and The Badass”. Vishen viib läbi kuue faasi meditatsiooni.

Merit Raju – kirjanik, elustiiliettevõtja ja enesearengufestivali korraldaja. Festivalil räägib Merit julgusest ja viib liikumispausina läbi enda väljatöötatud uut jogastiili Slow Flow, mille baasiks on ühest poosist teise liikumine, hingamine ja helid, mis kõik koos võimsalt rahustavad närvisüsteemi.

Mihkel Raud – eesti muusik, kirjanik ja saatejuht jagab nõuandeid, kuidas ära hoida suhte kokkuvarisemist.

Marilyn Jurman – näitleja, jooga koolitaja, heaolunõustaja ja vaimse tervise teemadel kõneleja juhendab joogat.

Roland Tokko – Edu Akadeemia kaasasutaja, autor, laulukirjutaja ja “Silmapaistev noor eestlane” 2021 räägib tähendusrikkast elust – endale ja teistele.

Kristo Tuurmann – ettevõtja, eneseleidja ja iseenda kuningriigi kuningas peab loengu teemal “Kes ma olen?”

Raivo Ilmsalu – haavatav mees, abikaasa ja isa, individuaal-, paarisuhte- ja pereterapeut ning lapsevanemate koolitaja.

Inga Lunge – näitleja, autor ja hinnatud koolitaja räägib elukutsest ja kire leidmisest.

Dr Maibrit Loogna – arst, funktsionaalse meditsiini ekspert ja Avalon kliiniku asutaja. Ta põlvneb pikkade traditsioonidega arstide perekonnast ning praktiseerib ravikunsti  juba neljandat põlvkonda. Dr. Loogna on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna (2006) ja residentuuri sisearstina (2015) ning töötanud aastaid sisearstina erinevates haiglates. 2017-2019 läbis ta põhjaliku täiendkoolituse Funktsionaalse Meditsiini Instituudis USA’s.  Lisaks on ta end varasemalt täiendanud toitumisteraapia, Hiina meditsiini ja taimeravi, keha psühhoteraapia ja transpersonaalse psühholoogia vallas.

Rain Tunger – viib läbi ekstaatilist tantsu, et lõpetada festival meeleolukalt

Merike Villard – kogemuste kollektsionäär, kes avastab iseennast ja kasvab läbi inimeste ning erinevate olukordade. Ta on Jaapani taimeravi ja tervendusteraapiate terapeut-massöör, Shindo venitustundide juhendaja, sünnitoetaja, PranaSanna NTB hingamistöö juhendaja ja Dearmouring Arts kehatöö praktiseerija.

Liisi Koikson esitab mahe – elektroonilises kastmes läbilõiget oma parimatest lugudest, võttes arvesse festivali heatahtlikku loomust ja püüdes sellesse omalt poolt kirkaid värve lisada. Temaga on laval Raun Juurikas klahvidel, Marti Tärn basskitarril ja Martin Petermann löökriistadel.