Avaleht Inspireeriv Eriti hea uudis! Hingele Pai peatoimetaja Merit Raju esitleb uut raamatut „Vaba ja metsik“
Eriti hea uudis! Hingele Pai peatoimetaja Merit Raju esitleb uut raamatut „Vaba ja metsik“

Eriti hea uudis! Hingele Pai peatoimetaja Merit Raju esitleb uut raamatut „Vaba ja metsik“

Merit Raju esitleb 9. detsembril Solarise Apollos raamatut „Vaba ja metsik. Julgusest elada oma reeglite järgi”.

Raamatust leiab 100 siirast ja ehedat miniatuuri taipamistest ja kogemustest, kuidas armuda elusse. Ülepeakaela. Meeleolu loovad kaunid fotod Ruudu Rahumaru ja Elen Schnuri kaamerasilmadest. Seekord andis Merit Raju raamatu välja kirjastaja abita, sest lood on väga isiklikud. Raamatuga saab kingituseks kaasa e-kursuse, kuna raamat on pigem mõtlema- ja tundmapanev, aga e-kursus täis praktilisi näpunäiteid.

„Vaba ja metsik on minu olemus. Minu arvates on see viis, kuidas armuda elusse. Kuidas siis? Julgedes lasta end rõõmul juhtida ja elades oma reeglite järgi. Looduslähedaselt tänapäevases linnas. Oma mullis. Mullis, kus on töö, mille olen endale ise loonud, naturaalne kodu ja väike laps, kellega mul on võimalik rohkelt aega veeta. Selles mullis on ka küsimise, kahtluse alla seadmise ja otsustamise kindlust, teistmoodi valikute tegemist ja julgust erineda. Vähe plasti, ravimeid, meiki, kiirmoodi ja peavoolumeediat, hoopis siirad suhted, lähedus ja ehe, kaamosekindel rõõm – pudi-padi ma ei osta, uudiseid ei tea ja ilmast räägin harva,” ütleb kirjanik.

Merit Raju on 12 aastat olnud elustiiliettevõtja: ajakirja Hingele Pai peatoimetaja, joogaõpetaja, joogafestivali peakorraldaja, viie raamatu autor ja seitsmeaastase poja ema. Tal on õnn olnud elada ja õppida või töötada lisaks kodumaale neljas riigis.

Rohkem infot leiab SIIT

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga