Avaleht Hingele hea EKSTAATILINE TANTS! Saue Mõisas saab ennast kainena ekstaasi tantsida
EKSTAATILINE TANTS! Saue Mõisas saab ennast kainena ekstaasi tantsida

EKSTAATILINE TANTS! Saue Mõisas saab ennast kainena ekstaasi tantsida

Ekstaatiline tants20. oktoobril kell 20-23 toimub Saue mõisas üritus “Ekstaatiline tants Saue Mõisas.” Tegu on ühe õhtuga üritustesarjast, kus inimesed tulevad kokku selleks, et täiesti kainena olles ennast mõnusalt ja vabalt tunda, tantsida, kohtuda südames ja armastuses teiste inimestega. “See on koht, kus saame ühiselt koos luua mõnusa ja turvalise atmosfääri, naudime vabadust ja tantsime ilma hinnanguid andmata mõnusa muusika saatel end ekstaasi,” selgitab Ekstaatilise Tantsu korraldaja, jooga- ja meditatsiooniõpetaja ning kehaterapeut Tiit Trofimov.

Seekordne DJ on Sten Roosvald, kes on korraldaja sõnul väga hea ja sügava tunnetusega muusikapakkuja. “Steni muusikat lihtsalt peab kuulama tulema, sest see ei jäta kedagi külmaks,” lisab Tiit Trofimov. “Seekord teeme uksed lahti 19, et saaksime omavahel paremini tuttavaks, teadmaks, kes on need toredad inimesed meie ümber.”

Tantsuüritusel pakutakse toorkakaod, smuutisid ja ekstaatilisi teesid ja pidu lõpeb nagu alati elava muusikaga. Energiavahetustasu on 15 eurot.

Rohkem infot SIIT!

Kommentaarid