Avaleht Kuula DALI MINIPODCAST #10 I Epp Kärsin annab nõu, kuidas äratada endas sensuaalne armastaja
DALI MINIPODCAST #10 I Epp Kärsin annab nõu, kuidas äratada endas sensuaalne armastaja

DALI MINIPODCAST #10 I Epp Kärsin annab nõu, kuidas äratada endas sensuaalne armastaja

Õnne- ja inspiratsioonikoolitaja ja ajakirjanduse magistrant Dali Karat viib läbi Instagramis minipodcast’e. Tema kümnes külaline on naudingute koolitaja Epp Kärsin.

Podcast’ist sai teada:

  • Kas Epp on kogu aeg olnud kontaktis oma sensuaalsusega?
  • Kuidas äratada endas seksuaalsus, sensuaalsus, flirt ja naudingulisus?
  • Miks hoida oma hinge tempel puhtana?
  • Kuidas Epp ise hoiab oma energia sensuaalsena igapäevaselt?
Dali Karat. Foto: Kersti Niglas

Epule on väiksest peale meeldinud sensuaalsed teemad. Ta on väikesest peale olnud üliflirtiv. „Ema ütles, et põhjustasin talle tööl palju üllatavaid momente. Kui keegi mind sülle võttis, lasin keelega üle põse,“ muigab ta.

Juba 9-10-aastaselt käis ta koolis väikeste kontsadega. „Naiselikkus on mulle sünnimomendist kaasa antud,“ ütleb ta.

Muidugi on Epul olnud elus tõuse ja mõõnasid. Kuna Epp on olnud terve elu ka ettevõtja, on ta tagantjärele mõistnud, et mingis eluperioodis on olnud rohkem domineerivam tema mehelik pool. Siis ta püüab kiiresti tagasi tulla iseolemisse ja enda keskmesse. Nüüd ta teab, et ta peas peab olema kergus ja rõõm ja seda läbi voolamise.

Ainult õige inimene sinu kõrval äratab sinus ellu armastaja arhetüübi.

Ta ütleb, et ainult õige inimene sinu kõrval äratab sinus ellu armastaja arhetüübi. Ta võrdleb, et metallid kas tõmbuvad või tõukuvad. Õige partneriga tuleb armastaja energia valguse kätte ja sa ei saa seda tagasi hoida ja sulad armastusse.

Epp ütleb, et ta koolitustel on olnud naised, kes on tulnud mõttega: „No vaatame.“ Aga kui oled teiste naistega ühes ruumis ja üks naine kannab endas algallika seksuaalenergiat, võib äratada ellu tuhat naist.

Epp ütleb, et tema elab sellist elu, nagu välja paistab. „Üks naine on öelnud, et kui olla sinuga ühes ruumis 4 tundi, sa pole enam endine,“ ütleb ta.