Avaleht Koos koroonast üle Chanet Coaching alustab toetusprogrammiga neile, kes jäänud koroona tõttu tööta
Chanet Coaching alustab toetusprogrammiga neile, kes jäänud koroona tõttu tööta

Chanet Coaching alustab toetusprogrammiga neile, kes jäänud koroona tõttu tööta

Chanet Coaching alustab 18. veebruaril 14-päevase tasuta toetusprogrammiga “Jah, ma suudan 2021”, et hoida end energilisemana ja meel rõõmsamana.

Programm toetab õpetajaid, ettevõtjaid, lapsevanemaid, üliõpilasi – kõiki, kes jäänud ootamatult tööta ja/või on selles olukorras üksi ehk siis programm on kõigile neile, keda eriolukord lähedalt puudutab ja ka neile, kes tunnevad, et tahavad panustada ühiselt sellesse, et kõik tunneks end hästi.

“Täna pole küsimus enam selles, kas maskiga või maskita. Täna on küsimus iseenda minas – kes ma olen, kuhu ma igapäevaste tegevuste virvarris kaon. Paljud meist on harjunud reisimisega, mis on aidanud erinevatest elurollidest puhata ja luua taas ühenduse iseendaga. Täna peame toime tulema kõikide rollidega ja jaksama rohkem. Uuringud näitavad, et töötamine iseendaga 30 minutit päevas aitab tõsta energiataset ja hoida end tasakaalus. Üksi on uute harjumuste toetamine ehk keeruline, kuid me teeme seda koos!” ütleb programmi korraldaja Chanet Siret Simonen.

Programm koosneb viiest sammust, kus igapäevaselt toetatakse harjutuste elluviimist. Harjutused võtavad aega vaid 15–30 minutit, kuid võib teha pikemalt. Programm toimub kinnises Facebooki-grupis, kuhu tulevad igapäevaselt postitused konkreetse päevaülesandega. Osalejad saavad kommentaarides jagada oma edusamme ja üksteist toetada.

Eelmisel aastal osales toetusprogrammis üle 200 inimese.

Kõik programmi lõpetajad osalevad loosimises, kus auhindadeks on majutus Dagen Hausi külalistemajas, kajakimatk, fotosessioon Kristi Kullerkupp Photographyga, personaalne koolitus Chanet Coachingult jmt.

Chanet Siret Simonen on koolitaja, kes olnud ettevõtluses ligi 10 aastat. Ta on elanud Rootsis ja Inglismaal, viimased aastad aga Soomes, kuna kohtas Eestis Soome meest.