Avaleht Inspireeriv Buduaar korraldab tasuta inspiratsioonipäeva! Esinevad Evald Kotkasulg, Kirsti Timmer ja Carmen Pritson
Buduaar korraldab tasuta inspiratsioonipäeva! Esinevad Evald Kotkasulg, Kirsti Timmer ja Carmen Pritson

Buduaar korraldab tasuta inspiratsioonipäeva! Esinevad Evald Kotkasulg, Kirsti Timmer ja Carmen Pritson

2020 aasta on toonud meie kõigi ellu palju teadmatust ja ootamatusi. Kuidas seda segadust iseenda kasuks tööle panna ning olla uuel aastal õnnelik, edukas ja terve?  

Buduaar ootab kõiki inspiratsioonipäevale 7. novembril 2020 kell 11-18, mis leiab aset T1 kaubanduskeskuse 1.korrusel. Esinevad astroloogid, selgeltnägijad ja terapeudid, kes räägivad lahti 2021 aasta ohud ja võimalused ning kuidas sina seda aastat võimalikult rahulikult ja õnnelikult läbiksid.

Inspiratsioonipäeva avab rituaalselt kell 11 Selgeltnägijate tuleproovi võitja shamaan Evald Kotkasulg.
Laval on ka taroskoopide emand Kirsti Timmer,  life coach Carmen Pritson,  hüpnotisöör Maris Saar. Kirsti ja Carmen müüvad kohapeal ka enda raamatuid.

Carmen Pritson

Astroloog Kristelle Sööt-Kajo ja psühhoterapeut Pille Teearu räägivad lahti 2021 suuremad muutused ja kuidas nendega toime tulla. Koha peal on võimalik saada personaalseid konsultatsioone ka teistelt Astroloogide Liidu astroloogidelt.

Maag Geit Eero õpetab inimesi kohapeal oma tajusid paremini kasutama ja avama selgeltnägemise oskuseid. Pendlimees ja geobioloog Kalju Paldis aga räägib lähemalt sellest, milliseid signaale Universum meile saadab ja kuidas neid vastu võtta ning tõlgendada.