Avaleht Lugemist Spirituaalne armatsemine
Spirituaalne armatsemine

Spirituaalne armatsemine

Spirituaalne armatsemineÕppige kasutama armatsemist hinge tervendamiseks, suhete arendamiseks ja enda loomulikuks avamiseks. Spirituaalne armatsemine seisneb tervenisti oma olemuse füüsiliste ja mittefüüsiliste aspektide kooskõlastamises, luues sügavama ühenduse omaenda vaimuga – ja oma partneriga.

Lõdvestuge teadlikult ning kogege seksuaalenergia ja sügava ekstaasi naudinguid. Tegemist on raamatuga, milles on kõrvale jäetud tantra esoteeriline keel, juhendab teid spirituaalse armatsemise praktikasse ainulaadses ja arusaadavas stiilis. Autorid jagavad oma kogemusi huumori ja osavõtlikkusega ning näitavad teile üheksat lihtsat võtit, kuidas avada oma seksuaalenergia noorendav jõud.

Jody Baron on põhiautorina kirjutanud üle tosina raamatu spirituaalsetel ja new age’i, kaasa arvatud tantraseksi, teemadel. Ta on külgetõmbeseadust puudutava aktiivse internetivestluse The Abe Forum looja-moderaator.

Peter Beamish on enam kui kahekümneviieaastase kogemusega teleprodutsent ning on teinud intervjuid Neale Donald Walshiga, raamatu „Conversations with God“ autoriga. Ta on produtsendiks ka DVD-le „The Secret Behind the Secret“, millel esinevad Esther ja Jerry Hicks.

Allikas: Ersen

Kommentaarid