Avaleht Kuula KUULA HEAD MUUSIKAT! Lauljatar Silja Vipre esimene album välistab valed
KUULA HEAD MUUSIKAT! Lauljatar Silja Vipre esimene album välistab valed

KUULA HEAD MUUSIKAT! Lauljatar Silja Vipre esimene album välistab valed

Silja VipreIlmavalgust nägi Saaremaa lauljatari Silja Vipre esikalbum “There´s No Lies” ja koos laulu “Light Up My Way” avalikustamisega jõudis album nüüd avalikkuse ette. Albumil on 13 omaloomingulist ingliskeelset lugu. Enda muusika kohta ütleb Silja: “Esikplaadile said lood, mis minule endale kõige rohkem tähendavad. Igal lool on oma lugu, iga lugu on kirjutatud kellelegi. Laulud sünnivadki hetkedest- nii kurbadest kui ka ilusatest, elust enesest. Muusikat kirjutan nii eesti keeles kui ka inglise keeles, kuid seekord sai otsus tehtud inglise keele kasuks. Küll jõuame ka eestikeelse albumini!”

Oma muusikat esitab Silja laval koos heade sõpradega, kelleks on Üllar Priks klahvpillidel, Jan Viileberg kitarril, Kristo Joosep trummidel ja Toomas Pihlau basskitarril. Esimene plaadiesitluskontsert toimub 14. jaanuaril Tallinnas Von Krahlis algusega kell 20. Silja kodulinnas Kuressaares toimub plaadiesitlus Arensburgi Lounge Muusas 6. veebruaril, samuti kell 20. Teiste linnade plaadiesitluste info ilmub jooksvalt artisti FB lehele.

Album on lindistatud Sinusoid Stuudios 2015 aasta augustis, lindistajaks Kristo Kotkas. Plaadilindistusel osalesid tunnustatud Eesti muusikud: Tomi Rahula mängib klahvpillidel, Taavi Langi kitarril, Henno Kelp basskitarril ja Borka põristab trummidel.

KUULA LAULE!Kommentaarid