Avaleht Koolitused KURSUS IIDSETEST TEADMISTEST! Täna algav kursus õpetab Hiina traditsioonilist meditsiini nii teoorias kui praktikas
KURSUS IIDSETEST TEADMISTEST! Täna algav kursus õpetab Hiina traditsioonilist meditsiini nii teoorias kui praktikas

KURSUS IIDSETEST TEADMISTEST! Täna algav kursus õpetab Hiina traditsioonilist meditsiini nii teoorias kui praktikas

peamassaažEsmaspäeval, 6. märtsil kell 17.30 algab Tallinna Õpetajate Majas kursus “Esimesed sammud Hiina traditsioonilises meditsiinis”, mis toimub koostöös Tervisesalongiga Yin Yang, juhendajateks on filosoofiadoktor Erki Lind, kosmeetik-terapeut Reet Valdek ning massaaži ja Hiina traditsiooniliste teraapiate koolitaja Kaire Povilaitis. Sellele kursusele on oodatud kõik, kes soovivad rohkem teada saada idamaade filosoofiast, inimkeha käsitlusest ja Hiina meditsiini võimalustest enese ning lähedaste abistamisel.

Hiina meditsiin ei ole ainult terviseprobleemide lahendamise viis, vaid terviklik filosoofia inimkeha käsitlusest, toitainete tasakaalust kehas ja tervislikust toitumisest. Kursusel uuritakse Hiina meditsiini algtõdesid ja õpitakse ka praktilisi massaaživõtteid.

Tegemist on ainulaadse koolitusega, kuna 8 kohtumise jooksul saab nii teoreetilisi teadmisi kui ka praktilisi oskusi. Kursuse läbinud saavad teada idamaade filosoofiast ja maailma käsitlusest, oskavad edaspidi paremini mõista märke ja muutusi oma kehas ja meeleseisundis, oskavad kasutada eneseabi võtteid kergemate valude leevendamiseks. Samuti oskavad nad aidata oma lähedasi.

Igal kohtumisel pööratakse tähelepanu konkreetsele teemale. Kursuse jaotumine nädalate peale võimaldab teadmiste ja kogemuste omandamist samm-sammult, soodustades nii uute oskuste ja kasulike harjumuste kinnistumist. Tegemist on algõppega ja selle koolituse läbimine ei anna massööri ega terapeudi tunnistust.

Rohkem infot leiab SIIT!

Kommentaarid