Avaleht Lugemist Kuidas elada iga päev oma elu ja teostada vaimuenergia abil oma elu eesmärki?
Kuidas elada iga päev oma elu ja teostada vaimuenergia abil oma elu eesmärki?

Kuidas elada iga päev oma elu ja teostada vaimuenergia abil oma elu eesmärki?

Skandinaavia päritolu autor Anni Sennov on kõrgelt hinnatud vaimutasandi selgeltnägija, kes on paljude aastate jooksul aidanud vaimsetel teekäijatel leida erinevaid teadvuslikke platvorme. Ta on avaldanud raamatuid, korraldanud kursusi ja töötubasid, pidanud loenguid ja transformatsiooniteemalisi veebinare ning jaganud isiklikke nõuandeid. Oma raamatus “Kuldajastu, kuldne Maa” tervitab Anni Sennov lugejat kuldajastu lävel, kuhu meil kõigil on tähtis täies väes oma panus anda. Raamat sisaldab olulisi uusi kaemusi sellest, kus me asume teadvuslikust aspektist ja kuidas sobitume suuremasse energeetilisse pilti.

Sennov on arendanud AuraTransformatsiooni™ ravi, mis on meetod isikliku teadvuse avardamisest. Ta on lugupeetud Auramediaatorite koolituste rajaja paljudes maades ümber maailma ja töötab pidevalt sertifitseeritud Auramediaatoritega™. 1996. aastal pärast mitmeaastast rasket haigust ja pühendades ennast intensiivselt uue aja energiatesse, sai Anni veel enam teada uue aja energiatest ja tuleviku inimese aurastruktuurist, millest sel ajal polnud Skandinaavias kellelgi veel vastavat teavet. See oli algus täiesti uuelaadsele, eelarvamuste vabale mõttele, et aurat võib kohandada uue aja energiatesse Auratransformatsiooni ravi abil.

Maiade kalendri lõpp ja kuldajastu 

Miljonite aastate jooksul on Maale saabunud energia ülevalt poolt, et tõsta meie planeedi energeetilist võnkesagedust. Maiade kalendri lõpp 21. 12. 2012 tähistas kuldajastu ja selle kuldenergia ärkamist, mistõttu on kogu elu siin planeedil hakanud muutma. Kuldenergia ja selle materialiseeriv jõud on miljoneid aastaid sügaval Maa sisemuses oodanud aega, et inimesed oleksid valmis seda konstruktiivselt kasutama planeedi ja inimkonna heaks. Maa on päikesesüsteemi teistelt taevakehadelt saabuvate energiate ja teadmiste lõimumise epitsenter. Nüüd on saabunud aeg, et Maa ise võtaks vastutuse oma tulevase arengu eest – ja kuldenergia mängib siin põhirolli. Aktiveerides endas kuldenergia, aitad panustada tervikusse just selliselt, nagu oled sündinud seda tegema, elades iga päev oma elu ja teostades vaimuenergia abil oma elu eesmärki, kirjutab Anna Sennov oma järjekordses raamatus, mis on tõlgitud eesti keelde.

Mis on kuldne energia? 

Lühidalt öeldes on kuldne energia Maa spirituaalse ja materiaalse loomingulise jõu
kombinatsioon, mis võimaldab meil kujundada oma elusid iseeneste ja terviku hüvanguks, kui
me oleme kehas ja auras täielikult kristalliseerunud. Siiski on kuldenergia ja maise loomejõu
integratsiooni eelduseks, et see juhtub mitte-egoistlikult ning et sa ei osuta nende energiate
integratsioonile vastupanu.

Kuldne energia on alati Maa sees “lebanud”, kuid kõikide sisserännanud elanike ja olendite
tõttu, kes on elutsenud erinevates inimkehades kõikjal sel planeedil, pole Maa energia ennast
oma kõrgesageduslikul tasemel veel väljendada saanud. Kuni praeguseni on kuldenergia
saanud end rakendada ainult läbi looduse ja loomade, ent nüüd on käes ka inimkonna kord
see energia lõimida – energia, mida võib olla väga raske valitseda, kui sul ei ole kristallselge
kristall-intelligents kehasse integreeritud. Vastasel juhul esineb risk, et kogu tegevus on
lihtsalt tegevus ilma ühegi ülevaatliku sihita. Seda saab võrrelda seksiga ainult seksi pärast, kus puuduvad sellised komponendid nagu lõõgastus, intiimsus, tasakaal, nauding jms.

Raamat “Kuldajastu, kuldne Maa” sisaldab olulisi uusi kaemusi sellest, kus me asume teadvuslikust aspektist ja kuidas sobitume suuremasse energeetilisse pilti.

Kommentaarid