Avaleht Hingele hea OTSE ELUSTIILIPÄEVALT! Elustiilipäeva peaesineja Sudha lummab ja liigutab hinge
OTSE ELUSTIILIPÄEVALT! Elustiilipäeva peaesineja Sudha lummab ja liigutab hinge

OTSE ELUSTIILIPÄEVALT! Elustiilipäeva peaesineja Sudha lummab ja liigutab hinge

IMG_6867Täna Tallinna Kultuurikatlas toimuva Elustiilipäeva peaesineja Sudha on üle kümne aasta pakkunud pühasid loitse, pühendusega mantraid, väelaule ja muusikat erinevatest traditsioonidest.

Ka täna võtab ta oma kuulajad Elustiilipäeva Joogasaalis justkui kaasa erilisele rännakule läbi helide, otse vaikuse ja rahu südamesse, palveseisundisse.

Joogafestivali Elustiilipäev Tallinna Kultuurikatlas avati 108 päikesetervitusega 

108 päikesetervitust gongiga, YOGAFUNC’i parimate palade esimene osa, NIA tants, loeng “Kuidas armastada ja tervendada meest läbi naudingute?”, loeng ” Koputades negatiivsetest tunnetest priiks?” ja eeterlike ravivate õlide praktiline töötuba on läbi, kuid ees ootab palju põnevat.

jooga3

Elustiilipäeva Naistesaali loengute vastu on suur huvi

Naistesaalis lõppenud Epp Kärsini loengul “Kuidas armastada ja tervendada meest läbi naudingute?” oli huvilisi nii palju, et viimastel tuli jääda kuulama püstijalu. Loengud Naistesaalis jätkuvad – kell 13 algas Katrin Saali Sauli loeng “Kus on naise seksuaalsuse juured?”, kell 15 saab kuulata Karolin Tsarski loengut “Kuupuhastus, naise salavägi” ning algusega kell 17 ootab Kristjan Puusild loengule “Jooksuga elu juurde – elujooks”.

jooga4

Uksed on avatud kõigile 

Elustiilipäeva joogasaalis ootas kell 13 kõiki Londonist pärit peaesineja SUDHA töötoaga “Südame hääl”. YOGAFUNC’i saalis jätkuvad parimad (nr 10-19) palad Jocke Salokorpiga. Tantsusaalis ootab kõiki Kristina Paškevicius tantsurännakule “Tantsides lähemale iseendale” ning naistesaalis saab kuulata Katrin Saali Sauli loengut “Kus on naise seksuaalsuse juured?”. Alkeemia saalis algas Kaido Soobiku loeng “Tiibeti Ne Džang jooga saladused” ja Ilutoas toimub Elena Babaeva praktiline töötuba “Naha niisutamine loodusliku kosmeetikaga”.

jooga5

Kes veel soovib, siis Elustiilipäeva uksed Tallinna Kultuurikatlas on kõigile avatud. Pileteid saab soetada ka kohapeal!

Rohkem infot leiab SIIT!

VAATA GALERIID!
Fotod: Raquel Calaco

Kommentaarid