Avaleht Hingele hea EKSKLUSIIVNE INTERVJUU TÄNA TV3-s! Erakordne Tiibeti munk Tenzin Priyadarshi Rinpoche jagab oma sõnumit
EKSKLUSIIVNE INTERVJUU TÄNA TV3-s! Erakordne Tiibeti munk Tenzin Priyadarshi Rinpoche jagab oma sõnumit

EKSKLUSIIVNE INTERVJUU TÄNA TV3-s! Erakordne Tiibeti munk Tenzin Priyadarshi Rinpoche jagab oma sõnumit

_N8A5534Kolmapäeval Eestisse saabunud Tiibeti munk ja õpetlane Tenzin Priyadarshi Rinpoche külastas samal päeval Tallinna Raekojas esitletavat näitust “Kunst valitseb” ja andis eksklusiivse intervjuu TV3 reporterile Anna-Maria Makkole, mis on eetris täna TV3 uudistesaates “Suvised Seitsmesed” algusega kell 19.

Väärib äramärkimist, et intervjuu eetrissemineku ajal esineb auväärne Tenzin Priyadarshi sealsamas raekojas oma esimese loenguga “Vabastav kunst”, mis seostub eile tema poolt külastatud näitusega, kus on eksponeeritud ligi 100 originaalteost saksa ja flaami vanadelt meistritelt 15. — 17. sajandist. Teine loeng toimub homme Hopneri majas ja seal räägib kauge külaline tehnoloogiaajastu eetika ja budismi seostest ning koosmõjust.

Auväärne Tenzin Priyadarshi on õpetlane, kes on budistlikke tarkusi omandanud tuntud õpetajate käel all ja kaasaegse hariduse saanud Harvardi ülikoolis.

VAATA GALERIID!
Fotod: Aleksey Novgorodtsev, Monika Kuzmina

Kommentaarid