Avaleht Lugemist 108 iidset tõde muutuse, stressi, raha ja edu kohta
108 iidset tõde muutuse, stressi, raha ja edu kohta

108 iidset tõde muutuse, stressi, raha ja edu kohta

108 iidset tõde muutuse, stressi, raha ja edu kohtaTänapäeval on kirjutatud palju raamatuid sellest, kuidas enda eest hoolitseda, leida rahu ja nautida õnne selles tormilises maailmas. Kuid vähesed neist kasutavad otsuste langetamise ja juhtimise abivahendina budistliku mõtlemise õppetundi. Need nüüdisaegsele maailmale keskenduvad küsimused moodustavad Buddha õpetuste tuuma – ebapüsivus, kannatus ja õnneotsing (vabanemine kannatusest). See teeb Buddhast konsultandi ja juhendaja, keda on meil meie töökohtadel tänapäeval hädasti vaja.

Raamatus “Kuidas kasutada tööl budismi põhimõtteid” vastatakse 108 kimbatust tekitavale, tööl ettetulevale küsimusele, kusjuures teemad ulatuvad ajajuhtimisest, eesmärkide püstitamisest, konfliktist tööga rahulolematuseni, töötuseni ja isegi kolleegidevaheliste kohtamisteni.

Autorid rõhutavad pigem praktilist õpet ja toimetulekut, mitte niivõrd esoteerilisi arusaamu ega metafüüsikat, pakkudes reaalsetele probleemidele kergesti mõistetaval kujul konkreetseid, budistlikel õpetustel põhinevaid lahendusi.

Allikas: Ersen

Kommentaarid